Dom

Changzhou Huanyu tent & house manufacturing co., ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Changzhou Huanyu tent & house manufacturing co., ltd

Changzhou Huanyu namiot i dom produkcji co., Ltd (odnosi się do Universal Tent) to chiński namiot namiotowy i producent kratownic specjalizujący się w aluminiowym namiocie i produkcji scenicznej / projektowaniu / sprzedaży. Nasze produkty do namiotów i kratownic wykonane są z wysokiej jakości stopu aluminium w oparciu o technologię niemiecką. Jest łatwy w montażu jak namiot i trwały jak dom, szeroko stosowany jako tymczasowe i półtrwałe rozwiązanie zewnętrzne, takie jak Impreza 、 Wystawa 、 Ślub 、 Sport 、 Wydarzenia 、 Festiwal 、 Ceremonia otwarcia 、 Magazyn 、 Warsztat 、 Szpital itp. mają fabryki w Changzhou i Wuxi, wszystkie w pobliżu Szanghaju i zajmują powierzchnię 3000 m2. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki i omówienia współpracy.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Namiot uniwersalny

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 500-1000

Rok założenia : 2004

pc Export : 80% - 90%

Changzhou Huanyu tent & house manufacturing co., Ltd (referendarz Universal Tent) to doświadczony dostawca namiotów z kreatywnym i delikatnym rozwiązaniem w dziedzinie namiotów. Skupiamy się na globalnym rynku namiotów PCV i wymaganiach oraz dostarczamy satysfakcjonujące i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania.

Usługowe

Nasze usługi

1. Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.

2. Doświadczona kadra odpowiada na wszystkie Twoje pytania w płynnym języku angielskim.

3. Dostosowany projekt jest dostępny.

4. Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie może być dostarczone naszemu klientowi przez naszych dobrze wyszkolonych i profesjonalnych inżynierów i personel

5. Profesjonalna fabryka: Jesteśmy producentem, specjalizującym się w produkcji wszelkiego rodzaju namiotów od wielu lat, konkurencyjnych o dobrej jakości.

6. Jako uczciwy sprzedawca, zawsze używamy najwyższej jakości materiałów, zaawansowanych maszyn, wykwalifikowanych techników, aby zapewnić, że nasze produkty będą wykończone w wysokiej jakości i stabilnej funkcji

7. OEM o namiocie / namiocie / czaszy i opcjonalnych akcesoriów.

8. Profesjonalne usługi transportu opakowań i namiotów.

Firma Zespół

Nasza tabela organizacyjna wygląda następująco:

Produkty niestandardowe:

Changzhou Huanyu tent & house manufacturing co., Ltd (w odniesieniu do namiotu uniwersalnego) może dostarczyć wszystkie rozmiary i rodzaje różnych niestandardowych namiotów / namiotów / baldachimów i powiązanych opcjonalnych akcesoriów i usług o wysokiej jakości.

Usługa techniczna

Changzhou Huanyu tent & house manufacturing co., Zespół techniczny firmy ltd ma duże doświadczenie w projektowaniu, instalowaniu wytycznych i innych niestandardowych wymagań.

Wsparcie sprzedaży

Posiadamy profesjonalnych sprzedawców i obsługę klienta na Twoje pytanie i wymagania.

KONTAKT

Adres: Wuxi city factory & Changzhou City factory, prowincja Jiangsu, Chiny

Adres fabryczne:Fabryka w Hongming Industrial Park i fabryka Wujin District, prowincja Jiangsu, Chiny